Pişmanlık fayda eder

Pişmanlık fayda eder

Alttaki PDF’nin ilk sayfasında kendi kendine öğrenebilir yani daha yüksek getiri sağlamak ve dolayısıyla daha başarılı olmak amacıyla Finans başlığı altındaki ALGORİTMA 4-ii Finasmatik (algoritma, robot) yapalım yazısında sözü edilen parametrelerini kendi kendine değiştirip kullanabilen bir robotun sonuçları gösterilmiştir. 2022’nin ilk aylarındaki yalpalaması ve giderek toparlayıp kazanca geçişi barizdir. Şu da söylenebilir: Pişmanlıklarından ders alıp kazanca yönelmeyi bilmiştir.

Bu robot, anlık (tik) veri kullanmakta olup işlemleri gün bazında gösterilmiştir. (Teknik özellikleri arasında, kuvantum yaklaşımı kullandığı ve sinüs ve kosinüs bileşenlerinin ikisini de kullandığı belirtilebilir. Bu özellikler, bir öğrencimin ele geçirmeye çalışması nedeniyle askıya alınan ve benim talebimle kapatılan Lordofrandom adlı Twitter hesabı yayımlarımda mevcuttur.)

Ayrıca, kapitalinin tümünü işlemlerde kullanmamaktadır. Yani, kazanç veya zararını bir sonraki günkü işlemlerde kullanacağı kapitale yansıtmamaktadır. Bu koşullar altında da yıl sonuna dek %100 getiri sağlayamayacak gibi görünmektedir. Bu da, 10 kaldıraç kullansa 3 yılda 1000 kat ve 6 yılda da bir milyon kat kazanç sağlama hedefinin biraz uzağına düşmektedir.

PDF’nin ikinci sayfasında ise, bu robotun 2022 yılı başından bu yana sağladığı gün bazlı kazanç ve zararların yüzde olarak dağılımı incelenebilir. Siyah ok sıfır değerini göstermektedir.

İleriki günlerde robotun zararlı işlem günlerinin sayısını azaltıp başarısını yükseltmesi beklenmektedir.

OGRENEBILIR PDF

 

Bir yanıt yazın